de RE(S)PORTER

de Re(s)porter

Nog even en hier komen leuke bijdragen van Peter Verweijen en Carmen Bukkems.

Clubkampioenschappen Jeugd ATTV'71 voorjaar 2017

 

CLUBKAMPIOENSCHAPPEN JUNIOREN 2017

Op donderdagavond 4 mei werden weer de jaarlijkse clubkampioenschappen 2017 voor de junioren gehouden.

Tussen 19.00 uur en 21.00 uur werd er flink gestreden om het kampioenschap van 2017.

Na veel spannende wedstrijden was dit de einduitslag:

  1. Joshua de Boer
  2. Loraine Kanters
  3. Juul van Rijt
  4. Jens van Heugten

                                                                                                      

Hier het verhaal van onze clubkampioen:

Beste mensen.

Mijn naam is Joshua de Boer.

Ik zou graag vertellen over wat ik vind van de clubkampioenschappen.

Ik heb een goede trainer die heet Toon van Loon.

Hij heeft mij alles geleerd over tafeltennis,en hoe ik het moest spelen en daarbij moest ik goed luisteren.

Ik heb ook vrienden gemaakt op tafeltennis.

Ik ben dit jaar 1e geworden op tafeltennis!

En dat was mijn 1e keer.

Toen ik voor het eerst op tafeltennis zat vond ik het best spannend.

Het was best wel moeilijk, maar op den duur heb ik het goed geleerd.

En daar ben ik heel blij mee.

Groetjes van Joshua de Boer

4e     0533e      057

 

          2e       060

 

1e   064

OPEN DEURNESE EN ASTENSE KAMPIOENSCHAPPEN 2016

 

Op 6 november jl werden in de sporthal van het St. Willibrord Gymnasium

te Deurne de open Deurnese en Astense kampioenschappen gehouden.

Ondanks het feit dat het toernooi al vroeg in de ochtend begon, meldden

vrijwel alle deelnemers zich fris en fruitig in de sporthal.

Er was een gevarieerd gezelschap aanwezig; van jong tot oud en van

verschillende tafeltennisverenigingen afkomstig.

We begonnen s’morgens met de enkelwedstrijden.

Deze werden gespeeld in poules van circa 6 mensen per poule.

Nadat de finale’s van de enkelwedstrijden waren gespeeld, waren

s’middags de duo’s aan de beurt. Ook de dubbelwedstrijden werden

gespeeld in poules; elke poule bestond uit drie duo’s.

Tegen de avond was de prijsuitreiking, waar de winnaars werden beloond

voor hun inzet. Ter afsluiting van de leuke en sportieve dag werden er nog

enkele drankjes genuttigd in de kantine

(Dit verslag is geschreven door Ruud Bukkems)

CARMEN’S DUBBELTOERNOOI 2016

Op donderdag 21 juli vond traditiegetrouw ter afsluiting van het tafeltennisseizoen het jaarlijkse dubbeltoernooi plaats.
Tussen 19.00 uur en 21.00 uur werd er gestreden voor de prijzen.
De volgende teams die deelnamen waren:

Poule 1:

Tomas/Ruud
Ahmad/Wim
Erik/Inge
Pieter/Stan
Ayman/Yvonne


Poule 2:

Toon/Ilse
Peter/Joshua
Walther/Thijs
Heiko/Niels


Na veel spannende wedstrijden was de uitslag:

1.    Joshua en Peter V.
2.    Niels en Heiko
3.    Thijs en Walther

1.    Inge en Erik
2.    Ahmad en Wim
3.    Pieter en Stan

 

Het was weer een gezellig dubbeltoernooi
Bedankt voor jullie deelname, en hopelijk tot volgend jaar op donderdag 13 juli 2017.

NOTEER DEZE DATUM ALVAST IN JE AGENDA!!!!!

Joshua en Peter V. en Inge en Erik gefeliciteerd met jullie overwinning van dit dubbeltoernooi

EINDEJAARS FAMILIETOERNOOI 2016

Op 29 december j.l. werd in de sporthal het einde jaars familietoernooi gehouden.

Alle leden die deelnamen mochten hun vaders, moeders, broertjes, zusjes, vriendjes en vriendinnetjes meenemen.

Er was een hele grote opkomst.

Zoveel hadden we niet verwacht.

Rond de klok van 19.15 uur stonden er 38 fanatieke deelnemers in de zaal, en werd er begonnen met de wedstrijden, tot ongeveer 21.15 uur.

De poule indeling was als volgt:

Poule 1:                                                       Poule 2:

Inge / Nienke                                              Tomas/Pascal

Yvonne / Aukje                                          Ruud/José

Heiko / Janne                                             Stan/Frans

Tonneke / Femke                                      Erik/Kim

                                                                      Stef/Jelmer

 

Poule 3:                                                       Poule 4:

Pim / Marion                                              Peter C./Mark

Jon / Chantal                                              Wim/Raf

Niels / Bram                                               Toon/Jelle

Walther / Joshua                                       Peter V/Wiljan

Leon / Maarten                                         Ahmad/Lubna

 

Na veel spannende wedstrijden was dit de einduitslag van ons gezellige familietoernooi:

 

Poule 1:                                                      Poule 2:

Heiko/Janne                                              Stan/Frans

Tonneke/Femke                                       Erik/Kim

Inge/ Nienke                                             Stef/Jelmer

Yvonne/Aukje                                           Tomas/Pascal

                                                                    Ruud/José

 

Poule 3:                                                     Poule 4:

Pim/Marion                                              Toon/Jelle

Niels/Bram                                                Ahmad/Lubna

Jon/Chantal                                              Peter V./Wiljan

Leon/Maarten                                          Wim/Raf

Walther/Joschua                                      Peter C./Mark

 

Na de bekendmaking van de uitslag, kwam iedereen nog even naar de kantine voor een hapje en een drankje.

Hopelijk vond iedereen het weer een gezellig toernooi, en zien we iedereen bij het volgende familietoernooi terug.

Groetjes Carmen Bukkems

ATTV'71 Clubkampioenschappen 2016

DE RE(S)PORTER

Op Donderdag 12 en Donderdag 19 Mei werden de jaarlijkse

clubkampioenschappen van ATTV”71 gehouden.

Deze werden gehouden tussen 21.00 uur en 23.00 uur.

Iedereen die deelnam aan deze kampioenschappen moest minstens 15

minuten voor aanvang aanwezig zijn i.v.m. de poule-indeling.

De poule-indeling deze avond was als volgt:

Poule 1: Peter Verweijen

             Peter Crooymans

             Niels van Heugten

             Wim Sonnemans

             Ahmad

             Ayman

Poule 2: Heiko Elsinga

             Miep van Meijll

             Jean Paul Kanters

             Thomas Medina Oton

             Peer van Kemenade

             Toon van Loon

Poule 3: Inge Leenen

             Yvonne Wassink

             Ruud Bukkems

             Erik van Loon

             Pieter de Boer

Er waren 17 deelnemers.

Iedereen begon heel fanatiek aan zijn wedstrijden.

Het zweet liep bij iedereen van het voorhoofd af.

Het lag zeker niet aan de temperatuur

Na veel spannende wedstrijden was de stand als volgt:

Poule 1:

  1. Ahmad
  2. Niels van Heugten
  3. Ahman
  4. Peter Verweijen
  5. Wim Sonnemans
  6. Peter Crooymans


Poule 2:

  1. Jean Paul Kanters
  2. Peer van Kemenade
  3. Toon van Loon
  4. Miep van Meijl
  5. Heiko Elsinga
  6. Tomas Medina Oton

Poule 3:

  1. Erik van Loon
  2. Pieter de Boer
  3. Inge Leenen
  4. Ruud Bukkems
  5. Yvonne Wassink

     
    Op donderdag 19 mei ging de eindstrijd verder.

Deze personen streden om plaats 1 t/m 6:

Jean Paul Kanters

Ahmed

Peerke van Kemenade

Pieter de Boer

Erik van Loon

Niels van Heugten

Deze personen streden om plaats 7 t/m 12:

Toon van Loon

Ayman

Inge Leenen

Peter Verweijen

Miep van Meijl

Ruud Bukkems

     Deze personen streden om plaats 13 t/m 17:

     Peter Crooymans

     Heiko Elsinga

     Wim Sonnemans

     Yvonne Wassink

     Tomas Medina Oton

Na veel spannende wedstrijden was de eindstand:

  1. Jean Paul Kanters
  2. Erik van Loon
  3. Ahmed
  4. Peerke van Kemenade
  5. Pieter de Boer
  6. Niels van Heugten
  7. Ayman
  8. Toon van Loon
  9. Peter Verweijen
  10. Inge Leenen
  11. Miep van Meijl
  12. Ruud Bukkems
  13. Peter Crooijmans
  14. Tomas Medina Oton
  15. Wim Sonnemans
  16. Heiko Elsinga
  17. Yvonne Wassink

Jean Paul , Gefeliciteerd met het clubkampioenschap.

Het was weer een gezellig toernooi.

Tot volgend jaar.